Udruga građana “Put, istina i život” u Ruševu će 7. rujna (subota) organizirati gastronomsku manifestaciju “Iššijadu”, koja počinje u 11 sati na prostoru Dudinjaka, na nogometnom igralištu u središtu sela.

Natjecateljske ekipe pripremat će u kotlićima pileći paprikaš, a organizator im je osigurao po jedno pile, uz kotizaciju od 50 kuna.

Tri najbolje ocijenjene ekipe očekuju prigodne nagrade, posebna nagrada će biti dodijeljena za najljepši stol, a svi ostali natjecatelji dobit će utješnu nagradu.

Ekipe se mogu prijaviti na 098 182 4471 (Ivan) i 099 509 8485 (Andrijana), a na istim brojevima mogu dobiti sve potrebne informacije o događaju.

Za posjetitelje će se paprikaš pripremati u velikom kotlu, koji će pripremati prošlogodišnji pobjednik Drago Marijić iz Slavonskog Broda, a moći će ga kušati po popularnim cijenama. Osim toga, bit će im ponuđene domaće pečene patke i piletina s ražnja.

Za zabavu okupljenih bit će zadužen TS Paori.

Categories: Novosti